Азер Мірзоєв: «У жовтні земля стане малодоступною для АТОвців. До цього часу мене і усунули»

Екс-очільника ГУ Держгеокадастру у Черкаській області, якому було повідомлено про підозру,  за ухвалою суду, на 2 місяці позбавили можливості з’являтись в установах  Держгеокадастру.

– Із 1 жовтня цього року, відповідно до Постанови КМУ,  земельні ділянки стануть малодоступними для учасників АТО – навіть для тих, що вже розробили проекти із землеустрою. І саме до 1 жовтня мені заборонено відвідувати усі установи Держгеокадастру. Співпадіння?! Не думаю, – коментує рішення суду щодо обрання запобіжного заходу Азер Мірзоєв. – До цього часу мене й усунули.

За ухвалою Придніпровського районного суду, Азеру Мірзоєву  заборонено відвідувати приміщення Держгеокадастру України, Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області та його структурних підрозділів. Також, йому заборонено залишати місто Черкаси.

– Постанова КМУ №413 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними», починаючи із 1 жовтня,  анулює дозвільні документи на оформлення земель, – зазначає Азер Мірзоєв. – Більше того – шанс отримати землю з’являється лише при умові, що чиновники Держгеокадастру проведуть у конкретній місцевості аукціон із продажу землі – тоді учасники АТО зможуть претендувати на 25% (і тільки!) від площі, яку продано.

Причому, проводити аукціони чи ні – буде залежати саме від бажання та настрою цих же чиновників. А їх настрій та бажання уже сьогодні відомі АТОвцям, що чекають землю роками. Уже сьогодні встановлені численні факти безпідставного виключення або включення (якщо немає бажання надавати землю на законних підставах) ділянок в аукціони.

АТОвці, що не встигнуть отримати землю до 1 жовтня, будуть змушені починати весь шлях спочатку.  І сьогодні їх таких у області сотні. Я планував оскаржити у суді цю постанову, що суперечить Конституції України, Земельному кодексу України та ЗУ «Про особисте селянське господарство» – і дає необмежену владу розпоряджатися землею і заробляти на цьому чиновникам. Але тепер я позбавлений такої можливості, оскільки не маю права покидати Черкаси і бути присутнім на судових засіданнях у Києві. Я неодноразово висловлював наміри оскаржити цю незаконну постанову – і отримав результат у вигляді судових обмежень.

Я із самого початку озвучував, що кампанія проти мене має замовний характер і переслідування пов’язане із моєю активною громадянською позицією у боротьбі з корупцією в органах Держгеокадастру, а також – із моїм бажанням приймати участь у місцевих виборах.

А виконавцями даного замовлення є непорядні працівники поліції. Мене планували затримати так, щоб протримати у СІЗО деякий час. Повістку на допит (із порушенням термінів, без вказівки, навіщо і у якості кого мене викликають) намагалися вручити перед вихідними (вручали так, що це було достойно окремого ДУЖЕ цікавого відео: https://www.youtube.com/watch?v=jhp1egfO6k0&feature=youtu.be ). Потім, повторно – на вихідних, коли мене не було вдома. І – врешті – повістку передали кур’єром «Нової пошти» через неповнолітню дитину.

Аналізуючи обмеження, які висували працівники поліції, стає очевидно, що останні просто «кришують» посадовців. Про це все я казав раніше у  інтерв’ю ЗМІ, а зараз все це знаходить своє підтвердження.

…Загалом, я прогнозую, ця ситуація тягнутиметься більше року. Проте, хочу заявити, що продовжуватиму боротьбу, бо впевнений у своїй перемозі.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *