Черкаські аграрії почали готуватися до нового сезону

Днями делегація фермерів та виробників Черкащини відвідала розташоване у Черкасах виробництво ГК UKRAVIT, аби до початку нового агросезону  отримати інформацію про препарати, здатні реально вплинути на  збільшення  урожаїв.

Фермери із кількох районів Черкащини завітали на фабрику агрохімікатів  ГК UKRAVIT – сьогодні це один із лідерів національного ринку виробництва засобів захисту рослин. Крім того, компанія, що виробляє та продає пестициди, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах, впевнено починає виходити на міжнародний рівень.

Керівництво компанії розповіло аграріям про історію розвитку підприємства, що бере початок від маленької орендованої території для вироблення продукції для боротьби проти гризунів. Наразі територія збільшилася в рази, а колектив налічує 267 кваліфікованих фахівців. Власне, розвиток компанії відбувався в декілька етапів, одним із яких вважається збільшення видів продукції, що виробляє компанія: зараз це близько 150 інсектицидів, септицидів і гербіцидів.

Черкаські аграрії побували на складі засобів захисту рослин, який обладнаний всіма системами та успішно пройшов сертифікацію щодо зберігання захисту рослин як засобів першої категорії небезпеки.

Співробітники фабрики агрохімікатів поділилися планами втричі збільшити потужність з виробництва мінеральних добрив та продемонстрували принцип приготування суспензій, порошкових та гранульованих добрив.

Відвідувачі побували у сучасному цеху з виробництва тари, який повністю відповідає вимогам агровиробників. Вся тара брендована та має три шари, що забезпечує зберігання продукції від небажаного впливу зовнішніх чинників. Аграрії відвідали виробництво водних розчинів, побачили кімнату для зберігання речовини, яка цілком відповідає необхідним стандартам. На підприємстві практично всі речовини переробляється, тому підприємство не має жодних проблем з відходами.

Гості виробництва ознайомилися з особливостями роботи Цеху дрібної упаковки та дізналися про методи боротьби з контрафактною продукцією, або підробками. Аби уникнути підробки на продукції час від часу змінюється логотип та упаковка.

На власні очі візитери пересвідчилися у якості виробництва полімерної тари, яка прискіпливо перевіряється на тиск та на відсутність браку. Вся тара виробляється безпосередньо на підприємстві і невдовзі тут планують побудувати окремий склад для зберігання полімерної тари. Неабиякий захват у гостей викликали нові лінії обладнання зарубіжного виробництва та вражаючих розмірів склад для продукції.

Побували відвідувачі в науково-дослідному центрі, зокрема – в хроматографічній лабораторії, де начальник лабораторії показала газові та рідинні хроматографи, за допомогою яких визначається вміст діючих речовин в сировині, що надходить від постачальників.

Під час знайомства з виробництвом аграрії Черкащини ставили безліч запитань стосовно продукції, контролю якості, українського та міжнародного співробітництва, підготовки кадрів, цікавилися новітнім сучасним обладнанням, перспективами розвитку підприємства та можливістю співпраці.

На думку представників фермерських господарств, такі екскурсії та ознайомчі заходи дуже важливі, насамперед, для обміну інформацією, для нових знайомств, для налагодження комунікації та подальшого співробітництва та партнерства. І вже найближчим часом, завдяки вітчизняним продуктам, сільське господарство України зможе вийти на абсолютно новий рівень ведення землеробства, що допоможе забезпечити продуктами харчування не лише Україну, але й інші  країни світу.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *