На Черкащині відбувся громадський форум «Грантуємо зміни 4.0»

27 листопада на Черкащині пройшов міжрегіональний форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо ЗМІНИ 3.0», що об’єднав навколо теми активізації громадської участі у житті суспільства представників понад 200 ОТГ та НУО.

Співорганізатором масштабного заходу для активних громадських організацій та об’єднаних територіальних громад (з усіх усюд Черкащини) виступив Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

– Форум став наймасштабнішою громадською подією року, що мала на меті надихнути їх на активізацію громадянської участі у житті суспільства, – констатував директор Черкаського ЦРМС Сергій Слинько. – На це були спрямовані і яскраві приклади успіхів на ярмарку ініціатив, і мотивуючі виступи спікерів, і практичні сесії, і масштабний обмін  досвідом активізації участі жителів в функціонуванні громад. Від черкаських громад, спікерами форуму стали заступник голови Білозірської ОТГ Ірина Грищенко (яка розповіла про переваги для влади в розширеному інформуванні громади та залученні до прийняття управлінських рішень) та голова Бузівської ОТГ Олександр Фуркало (що поділився прикладами активізації громадян до участі в житті громади).

Як співорганізатори цього потужного заходу, ми плекаємо надію, що його учасники – громади та громадські організації, що діють на їх теренах, втілюватимуть спільні успішні проекти – і, через реалізацію та взаємне посилення свого потенціалу, розвиватимуть свої ОТГ і робитимуть активнішим та комфортнішим життя для їх мешканців.

Серед організаторів Форуму – Департамент регіонального розвитку та Департамент культури Черкаської ОДА та громадські організації.

– Я вірю в те, що сьогодні стає все більше людей, які прагнуть щось змінити – і ми бачимо їх сьогодні у цій залі, – звернувся до учасників Форуму зі сцени перший заступник голови Черкаської обласної ради Валентин Тарасенко. – І саме завдяки участі небайдужих громадян можливо збудувати успішне суспільство.

– Реформа децентралізації – у самому розпалі – і саме активність людей на місцях, активних громадян стане ключовою силою для розвитку їх громад, – зазначив заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Ярослав Березань.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *