Робоча поїздка голови ради по селах району

1 серпня 2017 року голова районної ради Валентина Любомська  здійснила робочу поїздку до населених пунктів району Лоташеве, Піщана, Криві Коліна, Корсунка, де зустрілася із сільськими головами та жителями. Зокрема, в селах Лоташеве та Піщана Валентина Олександрівна спільно із депутатом районної ради Володимиром Бондарчуком та сільським головою Сергієм Поліщуком оглянула території, які потерпіли від стихійного лиха. Було відмічено, що виконавчий комітет Лоташівської сільської ради оперативно звернувся до райдержадміністрації щодо своєчасного проведення обстеження об’єктів, які постраждали внаслідок негоди. На даний час, технікою місцевих господарств, проводяться роботи із ліквідації наслідків, завданих стихією. Вживаються заходи для ліквідації аварійної ситуації що склалася на автодорозі обласного значення О241404 Тальне-Пальчик в с. Лоташеве. Також Валентина Олександрівна завітала до сільського фельдшерсько-акушерського пункту, де поспілкувалася із медперсоналом та відвідувачами.

Про це повідомляє сайт ТАЛЬНЕ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

В с. Криві Коліна голова районної ради спільно із сільським головою Ольгою Дяченко відвідала амбулаторію загальної практики – сімейної медицини, де зустрілися із зав. амбулаторієм, депутатом Кривоколінської сільської ради Ольгою Грядюжкіною.  В конструктивній розмові обговорено питання оплати праці медичних працівників. Зокрема, Ольга Грядюжкіна виступила з ініціативою  підготувати звернення від працівників медичної галузі Тальнівщини до депутатів Верховної Ради України та інших законодавчих органів  щодо внесення змін до тарифної сітки працівникам медичної галузі. Таке звернення запропоновано внести для підтримки депутатами районної ради на чергову сесію. Спільно із сільським головою Ольгою Дяченко обговорено питання ліквідації наслідків стихії в населених пунктах Криві Коліна та Чеснопіль. Валентина Олександрівна зазначила, що для ремонту покрівлі Чеснопільського сільського клубу,  який потерпів від буревію, виділено кошти в сумі 50 тис. грн..

В Корсунській сільській раді Валентина Любомська зустрілася із сільським головою  с. Корсунка  Іриною Хижняк  та депутатом районної ради Миколою Слободяником. Обговорювалося питання ремонту дороги від села Криві Коліна до с. Корсунка, використання коштів депутатського фонду.  Відповідно до рішення районної ради від 14 липня 2017 року створено фонд депутата районної ради сьомого скликання, яким затверджено Порядок використання коштів. Микола Архипович запропонував  кошти депутата використати на заміну вікон у приміщенні Корсунської школи.

Спільно із сільськими головами зазначених сіл обговорено питання наповнення бюджетів сільських громад, зокрема  в частині надходження податків.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *