Шполянська ОТГ відтепер – із детальною Стратегією розвитку

Остання сесія міської ради затвердила останню складову Стратегічного плану  розвитку Шполянської ОТГ – каталог конкретних проектів, які буде реалізовано у ході виконання Стратегії.  Розрахована на три роки, вона стала головним документом, за яким житиме і розвиватиметься об’єднана громада.

– Над Стратегією працювала група із 29 експертів: громадські активісти, керівники найбільших  підприємств (бюджетоутворюючих для громади), представники малого та середнього бізнесу, представники політичних партій, керівники профільних відділів міської ради, фахівці Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування (створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону України) та Агенції регіонального розвитку. Ми ставили за мету, аби Стратегія стала баченням громади свого майбутнього, – зазначив голова Шполянської громади Сергій Кравченко. – Робота над стратегією дала можливість  проаналізувати усі сильні та слабкі сторони, виявити потенціал та перспективні напрямки розвитку громади. Людина, а саме цінність і якість її життя, стає центром та пріоритетом економічного розвитку об’єднаної громади на тривалу перспективу.

– Ми провели масштабне опитування мешканців громади, збір проектів та пропозицій для її розвитку, а також  розширений соціально-економічний аналіз – констатує начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Шполянської міської ради Наталія Коваль. – Стратегія враховує усі аспекти життя громади: вона включає і соціальну складову – якість життя людини в громаді, і залучення інвесторів, розвиток підприємництва, розбудову туристичної сфери та співпрацю з громадянським суспільством тощо. Реалізація усіх  запланованих Стратегією цілей  передбачає тісну співпрацю громади, бізнесу та влади.  Аби Стратегічний план не став «документом полиці» ми розділили напрямки його втілення між структурними підрозділами і вже розпочали його втілення у життя. На сесії, де було затверджено  каталог проектів Стратегії, було виділено і  кошти на реалізацію частини її заходів.

– Ми очікуємо, що реалізація Стратегії  не лише стимулює розвиток громади та покращить рівень життя її населення – але й активізує людей, дасть поштовх для розвитку громадянського суспільства, – переконана начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради Ірина Каландирець.  – Скажімо, коли ми збирали пропозиції для Стратегії, колектив школи №5 зробив це у форматі конференції, на якій представив нам цілий ряд важливих для учнів і вчителів, проектів. І це не лише створення спортивного залу та парку атракціонів, але й проект зі збору використаних батарейок на території громади. Тож ми передбачаємо, що реалізація Стратегії розвитку не лише виведе нашу громаду у лідери, але й консолідує її мешканців та зробить їх справді активними і небайдужими членами громади.

Як відомо, цьогоріч Черкаський ЦРМС, із залученням Агенції регіонального розвитку, допомагає отримати власні Стратегії розвитку ще 10 ОТГ Черкащини – і готовий іти назустріч всім бажаючим громадам.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *