У Черкасах заступник Міністра АПК заявив, що держава вивчає питання просування засобів захисту рослин та міндобрив вітчизняного виробництва

17 жовтня Черкащину відвідав заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета. Зокрема, він ознайомився із виробничими потужностями лідера ринку засобів захисту рослин та міндобрив ГК UKRAVIT, що розташовані в м. Черкаси. Побувавши на виробництві та лабораторіях Інституту здоров’я рослин, Віктор Шеремета заявив, що неабияк вражений рівнем виробництва та прогресу в галузі наукових досліджень, які забезпечують  українські виробники.

– Сьогодні ми вивчаємо можливості підтримки українських виробників ЗЗР та мінеральних добрив, – зазначив Віктор Шеремета. – Як людина, що працювала на землі, я мав можливість пересвідчитися у ефективності засобів українських виробників, зокрема, й UKRAVIT – і можу констатувати: вони дійсно кращі! Проте в Україні активно просуваються препарати іноземного, навіть російського виробництва – і ми повинні вплинути на цю ситуацію, підтримувати і пропагувати вітчизняних виробників. Я знаю,  що в Україні є виробники дійсно високого рівня, і засоби UKRAVIT, що виробляються у Черкасах – серед них. Тож я думаю, держава докладе зусиль для того, аби українські аграрії активно використовували вітчизняну продукцію для сільського господарства. Я надзвичайно вражений побаченим сьогодні рівнем виробництва і рівнем наукової роботи на сучасному висококласному обладнанні.

– У Черкасах сьогодні дійсно вдалось створити науково-дослідницьку базу, рівних якій немає в Україні, – констатував Володимир Ільченко, директор ТОВ “Фабрика Агрохімікатів” (що входить до складу корпорації UKRAVIT). – Ми проводимо унікальні дослідження – і сьогодні агровиробники з різних куточків України звертаються до нас за дослідженнями, серед яких дослідження ґрунтів, води, агропродукції, посадкового матеріалу і це ще не повний перелік. Частину досліджень, яку ми виконуємо, українським аграріям раніше доводилося робити за кордоном – і коштувало це дуже дорого. Сьогодні ми плануємо розвивати і впроваджувати нові види досліджень, адже маємо для цього і сучасну техніку, і кращих фахівців.

Черкаські виробники поспілкувалися із Віктором Шереметою і про проблему екологічності хімічних виробництв українських виробників – у рамках чого, Володимир Ільченко повідомив також, що найближчим часом  ТОВ “Фабрика Агрохімікатів” планує впровадити переробку пластикової тари, що була в користуванні агровиробників – на пластикові піддони підвищеного терміну експлуатації таким чином дбаючи про екологічність так званого «шляху продукту».

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *