У Кам’янці обговорили актуальні питання району

25 вересня 2017 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка була проведена апаратна нарада, в роботі якої взяли участь керівники відповідних управлінь та відділів райдержадміністрації.

Повідомляє сайт КАМ’ЯНКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кам’янської РДА.

Перед присутніми виступив начальник Кам’янського районного сектору Управління Державної  служби України з надзвичайних  ситуацій у Черкаській області Сергій Щербак, який  ознайомив присутніх з виконанням районної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки.

— Протягом 8 місяців 2017 року в Кам’янському районі зареєстровано 30 пожеж,  прямі матеріальні втрати, завдані пожежами складають 4 421 208 грн., побічні втрати, завдані пожежами складають 5 414 148 грн., врятовано матеріальних цінностей на суму 2 065 000 грн., внаслідок пожеж загинула 1 людина,  та 3 особи отримали травми. На виконання заходів Програми забезпечення пожежної безпеки району на 2016-2020 роки, на засіданні сесії районної ради прийнято рішення про надання субвенції для проведення ремонту пожежного депо на суму 265 558 грн. для придбання будівельних матеріалів, та на виконання робіт по ремонту гаражу на суму 167 100 грн. На виконання Програми «Забезпечення пожежної безпеки на території м. Кам’янка на 2017 рік» на засіданні сесії міської ради прийнято рішення про надання субвенції 2 ДПРЗ для придбання 25 пар чоботів з високими берцями на загальну суму 18 750 гривень для місцевих рятувальників міста Кам’янка. Для придбання гідрантів для встановлення в м. Кам’янка виділено коштів на суму 14 990 грн. для придбання 4 пожежних гідрантів, — зазначив Сергій Вікторович.

На даний час на території Кам’янського району створено 6 місцевих пожежних команд, далі (МПК), а саме: МПК с. Михайлівка,  МПК с. Телепине, МПК-3 с. Косарі, МПК с. Лузанівка, МПК с. Лебедівка, МПК с. Баландине. В зв’язку з тим, що переважна більшість пожеж виникає в сільських населених пунктах району, а в деяких випадках 9 державній пожежно – рятувальній частини У ДСНС України у Черкаській області потрібно долати відстань від м. Кам’янка більш ніж як 30 кілометрів щоб дістатись до місця події, хоча нормативний радіус виїзду підрозділу повинен становити не більше 3 кілометрів по дорогах загального користування.

Іван Глагола – начальник відділу освіти райдержадміністрації розповів про стан забезпечення пожежної безпеки у навчальних закладах району:

— Відповідно початку нового 2017/2018 навчального року Кам’янським РС Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області було здійснено обстеження ЗОШ та ДНЗ Кам’янського району. До 1 вересня 2017 року були підписані наступні акти, керівники яких доклали зусиль для забезпечення належного рівня пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, були надані всі необхідні документи та листи, були виконані всі недоліки, які не потребували великих фінансових затрат.

Про соціальний та економічний розвиток міста за 2016 – 2017 роки та з планами на наступний 2018 рік ознайомив присутніх міський голова Володимир Тірон.

Нальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Аліна Апілат ознайомила присутніх з планом роботи райдержадміністрації на період з 25 вересня по 01 жовтня 2017 року.

По завершенню наради Богдан Миколайович надав керівникам структурних та територіальних підрозділів ряд доручень та рекомендації у подальшій роботі на тиждень.

Джерело:  КАМ’ЯНКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *