У Жашкові обговорили фінансові питання

5 вересня під головуванням голови РДА Сергія Бойка проведено засідання апаратної наради РДА, за участю голови районної ради Максима Салія, начальників  структурних  підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади в районі, сільських голів,  керівників підприємств, установ, організацій району, ЗМІ.

Повідомляє сайт ЖАШКІВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Жашківської районної ради.

На початку засідання про забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджетів та ефективного використання бюджетних коштів присутніх проінформували начальник фінансового управління райдержадміністрації начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Загребельна, начальник Жашківського відділення Уманської   об’єднаної державної податкової інспекції  Марина
Акулінічева та начальник відділу обслуговування громадян Жашківського відділення Уманського об’єднаного  управління Пенсійного  фонду України Черкаської області Інна Кулибаба.

Про стан готовності навчальних закладів до   2017-2018 навчального року присутнім доповів начальник відділу освіти РДА Віталій Бродовенко, зазначивши, що цьогоріч у районі вперше стали школярами 425 першокласників. З них 214 у місті та 211 у сільській місцевості. Вперше за останні роки чотири перших класів сформовано у Жашківській СПШ №1 (94 учнів), по два перших класи у Жашківській ЗОШ №3 та у Бузівській ЗОШ. На жаль, надзвичайно гострою залишається проблема продовження учнями навчання у 10 класах. Адже вже кілька років поспіль частина минулорічних дев’ятикласників ідуть навчатися до училищ та коледжів , і  в десятих класах залишається близько 50% контингенту.

Про завершення збирання ранніх зернових культур, організація проведення посіву озимого ріпаку та підготовка площ до посіву озимих зернових культур присутнім доповідала начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Троян.

Про стан оповіщення призовників та проведення призову восени  2017 року присутнім доповів головний спеціаліст відділення комплектування Жашківського районного військового комісаріату Анатолій Козаков: «        Всього за результатами призову викликалось 797 призовників. Пройшли призовну комісію 383 призовника. Осіб які були незаконно викликані на призовну комісію не виявлено. Призвано і відправлено у війська 29 призовників. Рішення про призов не скасовано жодному  призовнику. Із числа призовників, які пройшли призовну комісію:

а) визнані непридатними до військової служби із зняттям з військового обліку – 0 чоловік  б) визнані непридатними до військової служби в мирний час, обмежено здатні у військовий час – 25  призовників; в) визнано тимчасово непридатні до військової служби за станом здоров’я – 9 призовників;

В особових справах є всі необхідні медичні документи, які підтверджують законність прийнятого рішення призовної комісії.»

На осінній призов підлягають виклику у військовий комісаріат 801 чоловік.

Крім того, завершуючи апаратну нараду, за підготовку та проведення районних культурно – мистецьких заходів, вагомий внесок у розвиток аматорської творчості Жашківщини та з нагоди 26 – ї річниці незалежності України подяками РДА та районної ради було відзначено директора РБК Волинець Т.В. та директора ЦБС Валентину Марчук, також головою РДА Сергієм Бойком та головою районної ради Максимом Салієм за допомогу Чорнобаївському району електричних мереж міста Чорнобай Черкаської області у ліквідації наслідків стихії,  було вручено подяку водію автотранспортних засобів Жашківського району електричних мереж ПАТ «Черсиобленерго» Анатолію Хуторянському.

За результатами наради головою РДА Сергієм Бойком, було надано відповідні доручення.

Джерело: ЖАШКІВ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *