Юний музикант прославлятиме Черкаси на міжнародних конкурсах у Італії

Здобувши, у свої 14 років, 16 престижних музичних перемог, гордість Черкас   Роман Сапунцов  отримав можливість взяти участь  відразу у двох міжнародних конкурсах баяністів та акордеоністів, що відбудуться у Італії.

Свою першу перемогу юний музикант здобув у 8 років – а сьогодні про його талант говорить Європа, і бачити своїм студентом Романа Сапунцова уже сьогодні хочуть кращі українські консерваторії.

Цього разу Роману належить взяти участь одразу у двох міжнародних конкурсах акордеоністів, що відбудуться у Італії: «Премія міста Кастельфідардо» (10-17 вересня) та «Премія міста Ланчіано» (25-30 вересня). За словами вчительки Надії Качор (викладача-методиста Черкаської музичної школи № 3), участь у таких конкурсах є надзвичайно престижною. Роман отримав особисте запрошення від директора одного із конкурсів, Володимира Зубицького – відомого музиканта та композитора, вихідця з України.

Це і не дивно: переможець 10 всеукраїнських та 6 міжнародних конкурсів, у одному із них (Міжнародний конкурс акордеоністів «Санок-2016» у Польщі) Роман отримав абсолютне Гран-прі – без прив’язки до вікової категорії.

«Українська дитина, наш хлопчик, вражає журі європейських конкурсів», – із гордістю говорить про Романа його викладачка Надія Качор. Вона займається із Романом уже 2 роки – з того часу, як родина хлопчика була змушена покинути Авдіївку і переїхати жити до Черкас. Надія Василівна каже, що кожен конкурс дає можливість Роману піднятися на нову сходинку свого таланту, оскільки саме там можна познайомитися і з манерою інших виконавців, і з прийомами виконання творів та новим репертуаром музикантів різних країн світу.

«Проте, ще три дні тому ми взагалі не уявляли, де взяти кошти на поїздку, – розповідає  Надія Василівна. – Найбільшою проблемою завжди є пошук меценатів  для оплати поїздки і проживання  за кордоном, на пошук коштів у нас пішло три місяці. Цього разу неймовірно пощастило –  майже всі наші витрати взяла на себе   група компаній UKRAVIT. Ми дуже раді такій можливості, бо перемога відкриє перед нами двері для участі у ще одному міжнародному конкурсі. Це щорічна велика подія, що проходить у німецькому Клінгенталі, відомому як місто фірми Weltmeister, всесвітньовідомого виробника акордеонів. І, звісно ж, для Романа Сапунцова перемога у нових конкурсах означатиме нові звершення, нові досягнення, нові сходинки у світ професійної музики.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *